تخفیف های خوب

به دلیل بازار رقابتی موجود در آمریکا، در اکثر مواقع شما در هنگام خرید هر چیزی می توانید با سرچ در گوگل کوپن و یا تخفیف مناسبی پیدا کنید. توصیه می شود که اگر می خواهید رستوران و یا هر خدمات دیگری را انتخاب کنید، ابتدا به وبسایتشان مراجعه کرده و پروموشن هایشان را که معمولا در صفحه اصلی عنوان می کنند بررسی کنید.

رستوران ها

23rd Street Brewery

رستوران 23rd Street Brewery

چهارشنبه ها همبرگرهای خود را با 50% درصد تخفیف می فروشد (قیمت همبرگرها حدودا بین 6 تا 8 دلار می شود).

Buffalo Wild Wings

رستوران Buffalo Wild Wings

پنچشنبه ها جوجه های بدون استخوانش را به صورت یکی بخر یکی مجانی بگیر می فروشد. این تخفیف سه شنبه ها برای جوجه های با استخوان هم وجود دارد که البته سینی دوم فقط با 50% تخفیف ارایه می شود.

رستوران The Burger Stand at the Casbah

در روزهای یکشنبه بعد از ساعت 10 شب همبرگرهای خود را به قیمت 5 دلار می فروشد.

خرید مواد غذایی

فروشگاه Sprouts Farmers Market

اگر طرفدار سوشی هستید، چهارشنبه ها می توانید هر نوع سوشی را به قیمت 5 دلار از این فروشگاه تهیه کنید.

اپلیکیشن ها و سایت ها

اپلیکیشن Pocket Points

خیلی از اپلیکیشن ها برای دانشجوها تخفیف های ویژه ای برای رستوران ها و سایر خدمات ارایه می دهند. به طور مثال یکی از اپلیکیشن های پرطرفدار Pocket Points است که کمک می کند شما در هنگام درس خواندن کمتر متوجه تلفن همراهتان بوده و با توجه به مدت زمان مطالعتان به شما امتیاز می دهد. شما با این امتیازها می توانید از 20% تا 50% تخفیف در برخی از رستوران ها و وب سایت ها استفاده کنید.

اپلیکیشن و سایت Rakuten

با نصب اپلیکیشن یا افزونه مرورگر راکوتان Rakuten می توانید در خریدهای آنلاین مبلغی را به صورت cash Back ذخیره کنید. همچنین در حال حاضر با معرفی Rakuten به دوستان خود می توانید به ازای هر نفر و بصورت نامحدود 30$ جایزه دریافت کنید. (Refer & Earn $30)⁣⁣⁣⁣⁣⁣

روش کارش به این صورت است که وارد این سایت یا app شده و از آن طریق به وبسایت هایی که از آن ها خرید دارید مثل Gap یا Macys یا Target یا... مراجعه کرده و خریدتان را انجام می دهید و متناسب با خریدتان درصدی (این درصد در فروشگاه های مختلف و زمان های مختلف سال متفاوت است) به عنوان cash back در حسابتان ذخیره می شود و مبالغ جمع شده را هر دوماه یکبار به صورت چک برایتان ارسال می کند.

برای سفر رفتن و تهیه بلیط از سایت های مختلف و خرید از سایت های بسیار زیادی، افزونه گوگل کروم را یک لحظه اکتیو کرده و درصدی از مبلغی که پرداخت کرده اید به خودتان برمی گردد.

اپلیکیشن Fetch

فِچ را می توانید برای هر نوع خریدی استفاده کنید، بنزین، رستوران، لباس، و خریدهایی که از تارگت ، والمارت و بقیه فروشگاها دارید. فقط کافی است که رسیدتان را بعد از این که خرید کردید اسکن و اپلود کنید. بسته به نوع خریدتان این اپلیکیشن به شما کش بک (cash back) می دهد. این کش بک عموما زیاد نیست ولی اگر یادتان بماند و مدتی طولانی این کار را انجام دهید، مثلا بعد از یک سال در حسابتان امتیاز زیادی ذخیره می شود که به راحتی می توانید به کارت هدیه بسیاری از فروشگاه ها تبدیل کنید.

اگر در این اپلیکیشن کسی را ریفر کنید به شما و به دوستتان جایزه (2 دلار) می دهد.

اپلیکیشن Upside

در این روزها که قیمت بنزین خیلی گران شده است، آپساید اپلیکیشنی است که قیمت آن را، بستگی به پمپ بنزینی که می روید، حداقل گالنی ده سنت کاهش می دهد. روش استفاده از آن به این صورت است که بایستی قبل از بنزین زن، پمپ بنزین مورد نظرتان را در نقشه پیدا کرده و آن را انتخاب کنید. آفر را فعال کرده، بنزین زده و رسیدش را آپلود می کنید. فرآیند گرفتن کش بک معمولا دو الی سه روز زمان می برد. بعد از مدتی که امتیازتان زیاد شد می توانید آن را به کارت هدیه تبدیل کرده و از آن برای خرید استفاده کنید.

این اپلیکیشن گاهی اوقات برای رستوران ها نیز کش بک قابل توجهی می دهد ولی نیاز به جستجو دارد.

اگر در این اپلیکیشن کسی را ریفر کنید به شما و به دوستتان جایزه (15 سنت در هر گالن برای اولین بنزین) می دهد.

مطالب این صفحه توسط ماجده اسمی زاده، محسن فاطمی، نگار جعفری، و مرجان صادقی گردآوری شده است.