خرید

خرید مواد غذایی

به طور کلی در شهرهای آمریکا سوپرمارکت به آن معنایی که در ایران وجود دارد نیست. برای خرید مواد غذایی بایستی به فروشگاه های بزرگ مراجعه کرد. معمولا فروشگاه هایی که در مرکز شهر وجود دارند قیمت هایشان قدری بالاتر از فروشگاه های بزرگتری است که در مناطق دورتر هستند. البته این موضوع بسته به شهری که در آن هستید می تواند متفاوت باشد.

فروشگاه های بزرگ (Department stores): این فروشگاه ها علاوه بر مواد غذایی و لوازم بهداشتی محصولات دیگری مانند لوازم آرایش، انواع لوازم منزل، لوازم اتومبیل، وسایل بازی و سرگرمی، وسایل ورزشی و... می فروشند. از لحاظ قیمت، والمارت یکی از ارزان ترین فروشگاه هایی است که می توان از آن خرید کرد.

Walmart

Target

HyVee

فروشگاه های مواد غذایی (Grocery Stores): این فروشگاه ها فقط مواد غذایی و لوازم بهداشتی می فروشند. اگر دنبال خرید ارزان هستید، آلدی گزینه مناسبی است. دیلنز چندین شعبه در مناطق مختلف لارنس دارد ولی قیمت هایش کمی بالاتر است. اسپراوتس و مرک فقط یک شعبه در لارنس دارند، بیشتر محصولات کشاورزیشان بومی و یا ارگانیک است، ولی قیمت هایشان نیز بالاتر است.

Aldi

Dillons

Sprouts

Merc

خرید وسایل منزل

علاوه بر دیپارتمنت استورها، فروشگاه هایی مثل هوم گودز (Home Goods)، هابی لابی (Hobby Lobby) و ویفر (Wayfair) (آنلاین) انواع لوازم منزل را ارائه می کنند.

Home Goods

Hobby Lobby

مراکز خرید

لارنس مال یا مرکز خرید بزرگی ندارد و نزدیک ترین ها Oak Park Mall (در Overland Park) و Legends (در کانزاس سیتی) هستند. اما در شهر پلازاهای بزرگی وجود دارد که از مجموعه ی چند فروشگاه تشکیل شده اند و برای خرید مناسب اند. این پلازاها در نقاط مختلف شهر مثل تقاطع خیابان Iowa و خیابان 31 ام ، خیابان ماساچوست و تقاطع خیابان 6 و خیابان واکاروسا واقع شده اند. شما با سرچ کردن اسم مغازه ها در گوگل مپ به راحتی می توانید شعب آن ها را در لارنس و اطرافش پیدا کنید.

مرکز خرید Legends

Oak Park Mall

مراکز خرید در محدوده خیابان های 31 و آیوا

مراکز خرید در محدوده خیابان های 23 و آیوا

مطالب این صفحه توسط زهرا منصور شریف گردآوری شده است.